Elektroniczna Skrzynka Podawcza

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 14 września 2011 roku w sprawie sporządzania pism w formie dokumentów elektronicznych, doręczania dokumentów elektronicznych oraz udostępniania formularzy, wzorów i kopii dokumentów elektronicznych
(Dz.U. Nr 206 poz. 1216) informujemy, że usługa Elektronicznej Skrzynki Podawczej (ESP) Przemyskiej Biblioteki Publicznej w Przemyslu funkcjonuje na  Elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP). Adres platformy: https://epuap.gov.pl/

Adres skrytki Przemyskiej Biblioteki Publicznej na ePUAP: /pbp_przemysl/SkrytkaESP

Aby złożyć dokument za pośrednictwem platformy ePUAP prosimy skorzystać z formularza "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
 
W celu złożenia pisma (wniosku) do Przemyskiej Biblioteki Publicznej za pomocą elektronicznej  skrzynki podawczej konieczne jest uprzednie założenie bezpłatnego konta użytkownika na platformie ePUAP. Po założeniu konta dokumenty elektroniczne należy przygotować za pomocą formularza udostępnionego na platformie ePUAP i podpisać bezpiecznym podpisem elektronicznym z ważnym certyfikatem. Możliwe jest dodawanie załączników w formatach plików: DOC, ODT, RTF, PDF, XLS, SXC, TXT, JPG, TIF, GIF, ZIP, TAR.
Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednego dokumentu utworzonego za pomocą formularza nie może przekroczyć 3 MB.
Wnioski zawierające złośliwe oprogramowanie nie będą rozpatrywane.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Przemyska Biblioteka Publiczna
Data utworzenia:2015-06-05
Data publikacji:2015-06-05
Osoba sporządzająca dokument:K. Bednarz-Soja
Osoba wprowadzająca dokument:K. Bednarz-Soja
Liczba odwiedzin:7201

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2015-06-05 16:11:46K. Bednarz-SojaWprowadzenie informacjiElektroniczna Skrzynka Podawcza